Tutvustus

Kui Sa otsid ausat pühendumust ja kestvat suhet

Matchmaking (eesti k. suhtesobitamine) on ülemaailma populaarne tutvumisviis viies kokku vallalisi füüsilises käega katsutavas reaalsuses. Tulenevalt vajadusest on välja töötatud teenus, mis pakub võimalust kohtuda potentsiaalse partneriga, kes on osutunud väljavalituks Sinu isiklikke huvisid, soove ja eripärasid silmas pidades. Sinu partneri leidmisele panustatakse aega, personaalset lähenemist ja tähelepanu.Matchmakingg.ee tutvumisagentuur

Matchmaking.ee on alternatiiv online kohtumisportaalidele, pakkudes samal ajal võimalust protsessi käigus lõdvestuda – meie vastutame kulgemise eest. Sinult ootame avatust kohtumaks meie matchmakeriga, julgust väljendada selgelt enda soove ja edaspidiselt valmisolekut kohtinguteks.

Oleme uurinud inimsuhteid suurema tähelepanuga viimased 7-8 aastat. Omades suhetealaseid teoreetilisi kui praktilisi teadmisi ja õppides Sind isiklikult tundma: soovime Sinuga sujuvas koostöös leida see partner, kellel on Sinuga sarnased väärtused, maailmavaade ja ootused suhtele.

Meie matchmaker töötab pühendunult iga liitunud kliendiga läbivalt 6 kuu jooksul. Säästes Sinu aega ja pingutusi kohtume potentsiaalsete kandidaatidega isiklikult. Anname endast parima, et leida Sinu isiklikele väärtustele ja soovidele vastav partner, kellega luua autentne ja kestev suhe.

Kui tunned, et meie tutvusmisteenus on midagi Sinule, liitu meiega juba täna!

Kui arvad, et koos on parem kui üksi, siis tegutse juba täna!