Matching teenus

Leiame selle, mis Sind õnnelikuks teeb, selleks et leida inimene, kes täiendab Su õnne

1 – LIITUMINE JA KOHTUMINE MATCHMAKERIGA

Koostöö algab kliendi soovist leida endale kaaslane. Peale esmase registreerimisvormi täitmist, saadame koostöö kinnituse e-postile.

Palume Sul täita küsimustiku, mille juurde soovime ka kvaliteetset fotot, mis kajastaks Sind võimalikult tänapäevaselt. Edasi lepime kokku kohtumise mõnes rahulikus Tallinna või Tartu kohvikus.

Matchmakeringa kohtudes on tema soov Sind vabas ja muretus õhkkonnas tundma õppida – milline on Sinu kogemus, taust, nägemus, soovid ja ootused kaaslasele. Matchmaker loob Sinuga personaalse ühenduse jälgides seda viisi, kuid Sa inimeste ja maailmaga suhestud, mis on Sinu isiklik tõde ja nägemus elust.

2 – PARTNERI VALIK

Valikut tehes juhindub meie matchmaker Sinu spetsiifilistest soovidest – võttes arvesse välimust, isikuomadusi, huvisid ja maailmapilti – kuid samuti oma isiklikest märkmetest ja tunnetusest.

Kui oleme leidnud potentsiaalselt sobiva kaaslase, võtame Sinuga ühendust ning anname temast lühikese profiili kirjelduse, kus avaldame tema eesnime, huvid, töövaldkonna, tõekspidamised ja ootused kaaslasele.

Me ei avalda osapoolte perekonnanimesid, aadressi või täpsemat töökohta. Fotosid avaldame teineteisele juhul, kui mõlemad osapooled on selle aktsepteerinud.

3 – SUHTLUS JA KOHTINGUD

Enne andmete jagamist on Sul võimalus läbi matchmakeri küsida teiselt osapoolelt täiendav küsimus, mille järel ta kas kinnitab või lükkab tagasi kohtingupakkumise.

Kui oleme saanud mõlemapoolse nõusoleku kohtumiseks, vahendame kontakte, et saaksite omavahel kokku leppida kohtumisaja ja koha.

Meie tingimus on kohting toimuks 14 päeva jooksul peale selle kinnitamist, sest selles ajavahemikus meie osapooli sobitamises ei kasuta.

4 – SOBIV KAASLANE

Kui partner osutub väljavalituks ja soovite üksteist rohkemgi tundma õppida – peatame Sinu ja Su kaaslase paketi, kuid kuu aja jooksul on võimalus teil see taasaktiveerida.

Kui partner ei osutu valituks, palume kohtingujärgselt Sinult tagasisidet, et teaksime edaspidi veelgi paremini arvestada Sinu soovide ja vajadustega.

Meie matchmaker annab endast parima, et leida Sulle võimalikult sobiv partner. Me ei saa garanteerida unistuste partnerit, kuid me pakume teenust, mis kindlasti avardab ja tõstab Sinu võimalusi kohata oma tuleviku partnerit.


Loe ka korduvaid küsimusi 

Kui arvad, et koos on parem kui üksi, siis tegutse juba täna!