Matchmaker

Ma soovin kokku viia inimesed, kelle isiklik tõde ja nägemus elust ühtib.
Kätlin Kalling - Mathmaking.ee

Kätlin Kalling

Matchmaker

Olen uurinud inimsuhteid suurema tähelepanuga viimased 7-8 aastat. Minu soov on minna süviti nii sõprus- kui armastussuhtetes ja tuua välja suhete tegelik potentsiaal.

Lise Bourbeau´ hingehaava teooria avas mulle mõistmise psühholoogilistest maskidest, mis mõjutavad meie käitumist ja maailma tajumist.
Harville Hendriksi imago suhteteraapia põhitõed avasid mulle mõistmise vanemate mõjutustest meie partnerivalikul.
John Bowlby´ kiindumusteooria on mul aidanud mõista kiindumusmustreid inimsuhetes.
Andrew Barnes – rahvusvaheliselt tunnustatud suhtetreener ja seksuoloog – on mu oluline õpetaja kõiges, mis on seotud intiimsuse, läheduse ja inimsuhetega.
Esther Perel – tunnustatud psühho- ja suhteterapeut, kelle teadmised on minu teadlikkust palju laiendanud erootiliselt intelligentsusest, seksuaalsusest ja truudusetusest.
John Wineland – suhtenõustaja ja koolitaja, kelle õpetused on laiendanud mõistmist kõigest, mis on seotud polaarsustega mehe ja naise vahel.

Olen empaatiavõimeline ja saavutan kliendiga usaldava kontakti. Teadmisi ja oma tunnetust kombineerides oskan suunata kokku inimesed, kelle vahel võib tekkida külgetõmme ja sobivus. Soovin teha omalt poolt kõik, et anda kliendile kaasa julgus ja avatus, kohtumaks temale valitud kaaslasega.

Minu kontaktid leiad siit.

Follow me